KONST / Litografier / Litografi 16197426
nr 1619 7426
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/30, daterad - 2000,20x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:08:00
10/5 22:25:47
300 kr
13/5 18:46:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe